Podłogi drewniane

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

CHARAKTERYSTYKA

Podłogi drewniane są produktami ponadczasowymi, moda na nie, nie przemija. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim możemy o nich powiedzieć, że są unikalne, każda deska może mieć inny, wyjątkowy  wzór. Podłoga drewniana jest więc „żywa”, nie ma powtarzalnych elementów. Drewno oznacza szlachetność,  oryginalność, elegancję, ciepło.  Każdy gatunek drewna jest inny, ma swój wyjątkowy charakter, usłojenie, twardość. Śmiało można stwierdzić, że nie ma ludzi, którzy mieliby identyczny wzór na swojej podłodze.

Podłoga drewniana to ciepło i przyjemne uczucie pod stopami. Taka podłoga nadaje przytulnego charakteru pomieszczeniom. Ponadto podłogi drewniane są produktem zdrowym, idealnym m.in. dla alergików, gdyż nie przyciągają kurzu czy roztoczy.

Ze względu na swój niepowtarzalny charakter, wiele odcieni i różnorakie wzory, podłoga drewniana jest świetnym produktem do aranżacji wnętrz. Dzięki temu, że nadaje się ona do cyklinowania, można zmieniać jej charakter poprzez nałożenie nowego oleju o innej barwie niż wcześniejsza warstwa.

Podłogi drewniane nadają się w zasadzie do każdego stylu wnętrza, od skandynawskiego, przez nowoczesne, aż po rustykalne czy vintage.

Podłogi drewniane, jak najbardziej nadają się na ogrzewanie podłogowe.

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas!